top of page
enghien-brune-1536x1536.webp

Enghien Brune

Svrchně kvašené pivo regionálního typu.

Jedinečná směs odrůd sladu dává výjimečné aroma. Nezapomenutelné pivo, které pohladí nos i chuťové buňky.

silly-scotch-1536x1536.webp

Silly Scotch

Svrchně kvašené pivo skotského typu.

Silly Scotch se zrodilo z jedinečné tradice a v průběhu let vyrostlo v referenční pivo pro svůj specifický styl. Jeho krásná červená barva s více než měděným nádechem se skrývá pod béžovou pěnou. Jeho komplexní aroma dýchá vůní briošky doprovázenou rozinkami, ovocným džemem a čerstvými malinami. Jedná se o velkorysé, plné pivo připomínající likér. První, nejvýraznější dojmy jsou med a karamel. V závěru se prolíná chuť sušených švestek a pečeného sladu.

session-ipa.webp

Silly Session IPA

Svrchně kvašené pivo typu Session IPA.

Silly Session IPA je světlé pivo, které vám umožní uhasit žízeň a vychutnat si vyvážené chutě sladu a chmele. Jeho aroma po citrusech a exotickém ovoci je doprovázeno lehce nahořklou chutí. Díky kvalitě chmele a sladu Citra vzniká velmi osvěžující pivo, ideální pro společné chvíle s přáteli počas horkých letních dnú.

silly-sour-1536x1536.webp

Silly Sour

Pivo typu Sour.

Silly Sour je součástí našeho sortimentu již od založení našeho pivovaru Marcelinem Meynsbrughenem v roce 1850. Vaří se z 13 % mladého piva a 87 % stařeného piva. V chuti převažuje příjemna kyselost zelených jablek s troškou hnědého cukru. Vnikající osvěžující pivo.

bottom of page