top of page
abbaye-forest-1536x1536.webp

Abbaye de Forest

Svrchně kvašené pivo opatského typu s překvašením v lahvi.

Jemně parfémované aroma předchází lehce nahořklé chuti. Abbaye de Forest polechtá chuťové pohárky ovocnými vjemy rozinek, které vyvrcholí příjemně pikantním, hořkým závěrem. 

enghien-blonde-1536x1536.webp

Enghien Blonde

Svrchně kvašené pivo regionálního typu.

Vůně a chuť tohoto piva tvoří úspěšnou symfonii. Počáteční chuť působí dojmem jemné hořkosti, která je vyvážená tam kde je to nutné, kulatou jemností ve středu a v závěru.
Kvalitní chmel a čistý slad společně vytvářejí harmonický recitál.

enghien-hiver-1536x1536.webp

Enghien d’Hiver

Svrchně kvašené pivo typu tripel, překvašené v láhvi.

Toto vánoční pivo má chuť, která se střídá mezi svěží a teplou, vždy s příjemným, lehce nahořklým podtónem. Od prvního ochutnání zažijete zaoblenou chuť vanilky s nádechem pepře.

silly-bio-1536x1536.webp

Silly Bio

Spodně kvašené pivo typu pils, bio.

Silly Bio Pils je jemnější bratr piva Silly Pils. Tento hasič žízně má sladovou chuť, po níž následují doteky hořkého chmele.
Světlé pivo pils s úžasnou osvěžující chutí.

triple-bio.webp

Silly Triple Bio

Svrchně kvašené pivo typu Triple, bio.

Ve vůni toto obzvlášť výrazné pivo kombinuje chuť jablka, banánu a medu. Jeho chuť je tou správnou rovnováhou mezi svěžestí a teplem. Degustace končí jemnou hořkostí s vynikajícími tóny kvasnic.

silly-pils-1536x1536.webp

Silly Pils

Spodně kvašené pivo typu Pils.

V tomto pivu si všimnete především sladu. Poté následují jemné tóny chmelové hořkosti, která nikdy nepřesahuje do kyselosti. Pivo s úžasnou chutí, které skvěle uhasí žízeň.

triple-swaf-1536x1536.webp

Triple Swaf

Světlé pivo s koriandrem.

Triple Swaf je 100% originální receptura blond piva s fermentací v láhvi, vařená v Brasserie de Silly. Po ochutnání těchto 8 % alkoholu, triple začíná pikantní vůni a pokračuje decentní, přesto velmi přítomnou hořkostí. To vše na velkorysém těle s velmi dlouhou chutí.

bottom of page