top of page
abbaye-forest-1536x1536.webp

Abbaye de Forest

Svrchně kvašené pivo opatského typu s překvašením v lahvi.

Jemně parfémované aroma předchází lehce nahořklé chuti. Abbaye de Forest polechtá chuťové pohárky ovocnými vjemy rozinek, které vyvrcholí příjemně pikantním, hořkým závěrem.

enghien-blonde-1536x1536.webp

Enghien Blonde

Svrchně kvašené pivo regionálního typu.

Vůně a chuť tohoto piva tvoří úspěšnou symfonii. Počáteční chuť působí dojmem jemné hořkosti, která je vyvážená tam kde je to nutné, kulatou jemností ve středu a v závěru.
Kvalitní chmel a čistý slad společně vytvářejí harmonický recitál.

enghien-brune-1536x1536.webp

Enghien Brune

Svrchně kvašené pivo regionálního typu.

Jedinečná směs odrůd sladu dává výjimečné aroma. Nezapomenutelné pivo, které pohladí nos i chuťové buňky.

enghien-hiver-1536x1536.webp

Enghien d’Hiver

Svrchně kvašené pivo typu tripel, překvašené v láhvi.

Toto vánoční pivo má chuť, která se střídá mezi svěží a teplou, vždy s příjemným, lehce nahořklým podtónem. Od prvního ochutnání zažijete zaoblenou chuť vanilky s nádechem pepře.

green-killer-1536x1536.webp

Green Killer

Svrchně kvašené pivo typu IPA.

Green Killer IPA (India Pale Ale) je hodně chmelené pivo s poměrně vysokým hodnocením na stupnici hořkosti. Jeho silné aroma zahrnuje doteky citrusů a koření. Ve spíše suchém závěru se krásně do popředí dostává chuť sladu.

pink-killer-1536x1536.webp

Pink Killer

Svrchně kvašené pivo ovocného typu.

Pink Killer je příjemný, lehce nasládlý, ovocný hasič žízně na bázi sladu, pšenice a růžového grapefruitu. Odtud pochází jeho výrazná barva a citrusový závan , který je charakteristický pro toto ovoce. Velmi chutné pivo, když chcete jen uhasit žízeň.

silly-bio-1536x1536.webp

Silly Bio

Spodně kvašené pivo typu pils, bio.

Silly Bio Pils je jemnější bratr piva Silly Pils. Tento hasič žízně má sladovou chuť, po níž následují doteky hořkého chmele.
Světlé pivo pils s úžasnou osvěžující chutí.

triple-bio.webp

Silly Triple Bio

Svrchně kvašené pivo typu Triple, bio.

Ve vůni toto obzvlášť výrazné pivo kombinuje chuť jablka, banánu a medu. Jeho chuť je tou správnou rovnováhou mezi svěžestí a teplem. Degustace končí jemnou hořkostí s vynikajícími tóny kvasnic.

silly-blanche-1536x1536.webp

Silly Blanche

Svrchně kvašené, pšeničné pivo.

Úžasný hasič žízně. Jeho osvěžující chuť vás překvapí nádechem koriandru následovaného jemnými citrusovými doteky sušené pomerančové kůry.

silly-kriek-1536x1536.webp

Silly Kriek

Svrchně kvašené pivo pytu Kriek.

Silly Kriek je harmonická směs bílého piva a třešňového džusu. Má krásnou červenou barvu a převyšuje ji krémová pěna. Vznešená chuť která potěší milovníky ovocných piv.

silly-divine-1536x1536.webp

La Divine

Svrchně kvašené pivo typu Tripel.

Sametově hebké aroma tohoto piva přináší příjemnou chuť chmele a dřeva. V závěru ucítíte jemnou hořkost s kouřovými dojmy a jemným nádechem alkoholu.

silly-pils-1536x1536.webp

Silly Pils

Spodně kvašené pivo typu Pils.

V tomto pivu si všimnete především sladu. Poté následují jemné tóny chmelové hořkosti, která nikdy nepřesahuje do kyselosti. Pivo s úžasnou chutí, které skvěle uhasí žízeň.

silly-rouge-1536x1536.webp

Silly Rouge

Tmavé třešňové pivo.

Silly Rouge je vyvážená směs tmavého piva a přírodních třešňových šťáv. Toto pivo rubínově červené barvy má výraznou chuť třešní s kyselým nádechem pocházejícím z třešňových pecek.

silly-saison-1536x1536.webp

Silly Saison

Svrchně kvašené pivo typu Saison.

Jedinečná, lehká chuť nabízející zároveň jemné doteky sladkostí a ovoce.
Osvěžující pivo, které volá po dalším.

silly-scotch-1536x1536.webp

Silly Scotch

Svrchně kvašené pivo skotského typu.

Silly Scotch se zrodilo z jedinečné tradice a v průběhu let vyrostlo v referenční pivo pro svůj specifický styl. Jeho krásná červená barva s více než měděným nádechem se skrývá pod béžovou pěnou. Jeho komplexní aroma dýchá vůní briošky doprovázenou rozinkami, ovocným džemem a čerstvými malinami. Jedná se o velkorysé, plné pivo připomínající likér. První, nejvýraznější dojmy jsou med a karamel. V závěru se prolíná chuť sušených švestek a pečeného sladu.

session-ipa.webp

Silly Session IPA

Svrchně kvašené pivo typu Session IPA.

Silly Session IPA je světlé pivo, které vám umožní uhasit žízeň a vychutnat si vyvážené chutě sladu a chmele. Jeho aroma po citrusech a exotickém ovoci je doprovázeno lehce nahořklou chutí. Díky kvalitě chmele a sladu Citra vzniká velmi osvěžující pivo, ideální pro společné chvíle s přáteli počas horkých letních dnú.

silly-sour-1536x1536.webp

Silly Sour

Pivo typu Sour.

Silly Sour je součástí našeho sortimentu již od založení našeho pivovaru Marcelinem Meynsbrughenem v roce 1850. Vaří se z 13 % mladého piva a 87 % stařeného piva. V chuti převažuje příjemna kyselost zelených jablek s troškou hnědého cukru. Vnikající osvěžující pivo.

super-64-1536x1536.webp

Silly Super 64

Svrchně kvašené pivo typu spéciale belge ale.

Pivo s jemným aroma a stejně jemnou chutí. Slad, chmel a pšenice jsou v centru pozornosti, umocněné velmi jemným a sotva postřehnutelným nádechem zrn doprovázeným lehkým dotekem karamelu, který potěší nejen znalce.

triple-swaf-1536x1536.webp

Triple Swaf

Světlé pivo s koriandrem.

Triple Swaf je 100% originální receptura blond piva s fermentací v láhvi, vařená v Brasserie de Silly. Po ochutnání těchto 8 % alkoholu, triple začíná pikantní vůni a pokračuje decentní, přesto velmi přítomnou hořkostí. To vše na velkorysém těle s velmi dlouhou chutí.

bottom of page